Prodej osiv a komodit

Naše portfolio bylo rozšířeno o tři výkonné hybridy od společnosti Rapool ( Avatar, Shrek a novinka Hogofogo). Všechny hybridy dokazují svojí nadprůměrnou výkonnost napříč Evropou.

Avatar (hybridní odrůda řepky)

Zejména v Německu, kde se dlouhodobě jedná o jeden z nejpěstovanějších hybridů v roce 2016-2017, oseto 300 000 ha. Velmi výkonný kořenový systém (jemné kořenové vlášení ), na který navazuje silně větvící stonek s výbornou reakcí na morforegulátory.

Výnos je stavěn vysokým počtem větví a šešulí, vysoký výnos semena oleje. Hybrid vykazuje nadprůměrné odolnosti verticiliu, hlízence. Jeho kvality podtrhuje vitální růst, ranost a bezproblémový výmlat.

Shrek (hybridní odrůda řepky)

Jedná se o specialistu do aridních oblastí kde vyniká svojí výkonností. Hybrid je vybaven velmi silným kůlovým kořenem, který je schopen si osvojit živiny a vodu z větších hloubek. Hybrid má vynikající odolnost verticiliu a hlízence.

Hogofogo (hodí se do sucha) - NOVINKA!!!

Jde o robustní hybrid vhodný také do suchých podmínek. Vysoký a stabilní výnos semen a oleje, nepukavost šešulí.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte.

Prodej komodit

Zajišťujeme prodej komodit z vašich skladů, nabízíme možnost termínovaných prodejů vašich komodit a to zejména pšenice, ječmene, řepky atp.